Msze Święte
     
niedziela:
godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00
od poniedziałku do piątku:
godz. 17.00,
w soboty:
godz. 18.00.

Niezbędnik katolika
   
 Słowo Boże na dziś
   
Warto posłuchać 

Kontakt z parafią
       
ul. Katedralna 6
14-530 Frombork
tel.: 737 445 297
e-mail:
kancelaria@katedra-frombork.pl

Kancelaria parafialna
   
czynna:

wtorki i piątki
od 18.00 do 19.00
soboty od 9.00 do 11.00
       
Kancelaria jest nieczynna:
w święta kościelne i państwowe.
   
Numer konta BANK BGŻ:
36203000451110000003477780

Remonty
Konserwacje i inwestycje
 Projekt “Wozownia Sztuk”

Galeria zdjęć
   

Info dla turystów
 
 Zwiedzanie Katedry
       
 Media o nas
   
 Organy katedralne
   
 Jak dojechać:


Linki
     
  Polecane strony
19.10 2019 r. w katedrze odbyła się Msza Święta pontyfikalna w klasycznym rycie rzymskim wraz z obrzędem sakramentu małżeństwa, celebrowana przez ks. infułata dr Jana Sikorskirgo z archidiecezji warszawskiej.
Ksiądz Sikorski w 1984 r., po męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, był celebransem słynnych Mszy Świętych w intencji Ojczyzny.5 października w Narusie odbył się odpust ku czci św. Ojca Pio. Dziękujemy mieszkańcom Narusy za udział we Mszy Świętej, przygotowanie uroczystości i poczęstunek.28 września obchodziliśmy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej we Fromborku.
Przed Eucharystią Arcybiskup Józef Górzyński wprowadził na urząd prepozyta Warmińskiej Kapituły Katedralnej, bpa Janusza Ostrowskiego.Zaadoptuj kandydata!

Zapraszamy do przyłączenia się do dzieła Duchowej Adopcji tegorocznych kandydatów do bierzmowania - codziennej modlitwy indywidualnej, aż do uroczystości udzielenia Sakramentu Bierzmowania.


13 września przeżywaliśmy niecodzienną uroczystość, nasza Parafianka Pani Leonarda Biluk świętowała swoje 90 urodziny. Mszę Świętą w intencji Jubilatki odprawił ks. Łukasz Bardyszewski. Po wspólnej modlitwie były gratulacje, życzenia i kwiaty od rodziny, przyjaciół, znajomych i Wspólnoty Żywego Różańca, której Pani Leonarda jest wieloletnią członkinią. W imieniu całej parafii również życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Naszej Pani Fromborskiej.


Wdzięczni za opiekę Matce Najświętszej
, z taką intencją 8 września 2019 r. przybyliśmy z Grodu Maryi do Gietrzwałdu, na urodziny Najświętszej Maryi Panny. Przed cudownym obrazem Pani Gietrzwałdzkiej złożyliśmy bukiet naszych radości, trosk, próśb i podziękowań.


Warto przeczytać!

O prowadzonych remontach w katedrze i skali potrzeb niezbędnych, aby zachować ją dla przyszłych pokoleń.
Wywiad z ks. proboszczem Jackiem Wojtkowskim.
Copyright © Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Fromborku