Aktualności parafialne:


W piątkowy wieczór 31 marca po Mszy świętej, kończącej Rekolekcje Wielkopostne na ulicach naszego miasta rozważaliśmy Drogę Krzyżową.
30 marca,
w drugim dniu rozważań rekolekcyjnych towarzyszyła nam Maryja w wizerunku Matki Bożej z Guadalupe.


Drugi dzień spotkań rekolekcyjnych w szkole nastawiony był na tematykę spowiedzi, grzechu i jego niszczącego działania w naszym życiu. Zwieńczeniem szkolnych rekolekcji wielkopostnych będzie jutro - 31 marca o godz.9.00, Sakrament Pokuty i Pojednania oraz Msza Święta.

Szkolnymi spotkaniami wielkopostnymi, 29 marca o godz. 8.00 rozpoczęły się Parafialne Rekolekcje pod hasłem: "Idzcie i głoście".  
Rekolekcje dla dzieci i młodzieży w szkole.
Rekolekcje Parafialne w Katedrze.

„Powołaniowy Szlak Modlitewny” 27 marca dotrze do naszej parafii. Tego dnia wspólnota seminaryjna Wyższego Seminarium Duchownego "Hosianum" modlić się będzie za duszpasterzy i o nowe powołania z naszej parafii. My też otoczymy modlitwą całą społeczność seminaryjną.W Uroczystość Zwiastowania NMP włączyliśmy się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Jest to modlitwa w obronie poczętego życia, która trwa od 25 marca do 25 grudnia.
Kolejny piątek Wielkiego Postu
i kolejne spotkanie z Chrystusem niosącym krzyż. 24 marca szliśmy Drogą Krzyżową prowadzoną przez pracowników szpitala.


W niedzielę 19 marca po Mszy św. o godz. 11.00 przy kapliczce św. Józefa z Dzieciątkiem Jezus,
modliliśmy sie o błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin za Jego wstawiennictwem.W piątek 17 marca, w półmroku katedry przeszliśmy Drogę Krzyżową
prowadzoną przez młodzież.

W środę 15 marca po Mszy św. odbyło się pierwsze po przerwie, spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby pogłębić swoją wiarę poprzez rozważanie Pisma Świętego i włączyć się w czytanie Pisma Świętego w czasie Mszy św.


Wirtualny spacer po Kaplicy Zbawiciela

Numer konta: BANK BGŻ 36 2030 0045 1110 0000 0347 7780
Copyright © Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Fromborku