Msze Święte
     
niedziela:
godz. 8.00, 9:30, 11.00 i 18.00
od poniedziałku do piątku:
godz. 17.00,
w soboty:
godz. 18.00.

Niezbędnik katolika
   
 Słowo Boże na dziś
     
 Katecheza parafialna
   
Transmisja Mszy Św.

Kontakt z parafią
       
ul. Katedralna 6
14-530 Frombork
tel.: 737 445 297
e-mail:
kancelaria@katedra-frombork.pl

Kancelaria parafialna
   
czynna:

wtorki, czwartki i soboty
od 10.00 do 12.00
i od 14.00 do 16.00.
       
Kancelaria jest nieczynna:
w święta kościelne i państwowe.
   
Numer konta BANK BGŻ:
36203000451110000003477780

Galeria zdjęć
   

Info dla turystów
 
 Zwiedzanie Katedry
       
 Media o nas
   
 Organy katedralne
   
 Jak dojechać:


Linki
     
  Polecane strony

WebAdmin
       
Kontakt z administratorem
i redaktorem strony:
archikatedra.frombork@gmail.com22 listopada wspominamy Św. Cecylię, patronkę chórzystów, lutników, muzyków, organistów i zespołów wokalno-muzycznych. Na Mszy Św. o godz. 18.00 polecaliśmy opiece Świętej Cecylii wszystkich zajmujących się muzyką w naszej parafii. Eucharystię sprawował założyciel i opiekun chóru ks. Krzysztof Narloch a Chór Katedralny pod kierunkiem organisty Pana Mateusza Kotwicy swoim śpiewem ubogacił liturgię.

Księdzu Krzysztofowi, naszym organistom, scholi dziecięcej oraz chórzystom, składamy podziękowania i najlepsze życzenia. Życzymy wszystkim osobom uświetniającym liturgię muzyką i śpiewem, aby właśnie poprzez tę formę uwielbienia Boga czerpali siły na każdy dzień.

Dziękujemy byłemu, naszemu organiście Panu Arkadiuszowi Popławskiemu za każde upiększenie świętej liturgii w naszej katedrze. Ślemy słowa serdeczności i podziękowania za wszystkie doznania artystyczne, które były tu naszym udziałem. Pan Arkadiusz ma inne obowiązki i nie jest z nami. Szanujemy decyzję Pana i życzymy, aby Matka Boża Fromborska czuwała nad Panem i prowadziła do Swojego Syna.

Witamy w naszej wspólnocie parafialnej nowego organistę Pana Mateusza Kotwicę absolwenta Akademii Muzycznej w Gdańsku. Życzymy wysokich tonów oraz wiele radości z grania i służenia swoim talentem Panu Bogu i naszej wspólnocie. Szczęść Boże.

zdjęcia
Copyright © Parafia Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Fromborku