4 czerwca, w Uroczystość Bożego Ciała
Jezus wyszedł z tabernakulum, by przejść ulicami Fromborka i
błogosławić naszej codzienności. Procesja do czterech ołtarzy była
pięknym świadectwem naszej wiary i wdzięczności za dar Eucharystii.
3 czerwca, po Mszy świętej wieczornej, z kolorowych płatków kwiatów i zielonych gałązek utkaliśmy dywan dla Pana Jezusa.
31 maja w naszej wspólnocie parafialnej, odbyła Uroczystość Pierwszej Komunii
Świętej. 19 dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyło w
Eucharystii, przyjmując Pana Jezusa do swoich serc.
Nabożeństwa
czerwcowe:
- we wtoreki i czwartki o godz. 6.45,
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.45
27 maja po Mszy Świętej udaliśmy się w procesji do Groty Maryjnej w
ogrodach kanonickich. Po wyjściu z katedry śpiewana była po drodze
Litania Loretańska do Najświętszej Maryi Panny. Przy Grocie
odmówiona została Nowenna Gietrzwałdzka.
W środę, 20 maja w kościele św. Katarzyny w Braniewie, 14 naszych
młodych Parafian wraz z młodzieżą z Braniewa przyjęło Sakrament
Bierzmowania. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył i sakramentu
udzielił abp Józef Górzyński.
Pielgrzymka lotnicza do Hiszpanii
i Lurdes
17.10.2026 - 24.10.2026